ONAT Group Hakkında

Onat Group

    Onat Tekstil 1989 yılında kurulmuş olup 25 yılı aşkın tecrübesiyle bugün 20.000 m2'lik modern tesislerinde Avrupa ve Amerika'ya ihracat yapmaktadır.
Üretimin tümünü ihraç eden Onat Tekstil bütün imalatlarının tamamına yakın bir bölümünü kendi bünyesinde yapmaktadır. Kesim, Dikim, Ütü Paket, Baskı ve Nakış departmanlarını kendi bünyesinde bulundurmanın avantajını hızlı ve kaliteli servis vererek kullanmaktadır. İmalat süresi ilk siparişler için 5-6 hafta, tekrar siparişler için 3-4 haftadır.
Konfeksiyon imalatındaki makine parkı teknolojinin yeniliklerine göre güncellenmekte olup robot kesim (cutter) dahil olmak üzere en son makinelerle üretim yapmaktadır.
Nakış, baskı, lazer ve cutter kesim ile hem üretim hemde numune hizmetini hızlı verebilmenin avantajını müşterilerine sunabilmekltedir.

   Ayrıca günümüz modasının hızlı trendine ayak uydurabilmek için Onat Design Barcelona ofisin tasarımlarıyla tasarım bölümünde her ay yeni dizaynlar dinamik numune bölümü tarafından hayata geçirilerek showroomdaki yerini almaktadır.Bütün bunların ışığında esnek ve dinamik bir yapıda dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan Onat Tekstil bugün ayda 400.000 adet kapasitesi yılda 20.000.000$ cirosu ile Türkiye'nin en büyük 500 ihracatsından biridir.

 

Onat Tekstil


Fashion Friends

İplay


Modaset


Onat Barcelona

Ekizoğlu İnşaat