Kurumsal

   1989 yılında Onat Şirketler Grubu çatısı altında kurulan Onat Tekstil, 25 yılı aşkın tasarım - üretim tecrübesi ile Avrupa ve Amerika’ya ihracat yapan Türkiye’nin en büyük 500 ihracatçısından biridir. Üretiminin tümünü ihraç eden Onat Tekstil, bugün imalatının tamamına yakın bölümünü İstanbul Esenyurt’ta bulunan 20.000 m2’lik modern üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Kesim, Dikim, Ütü, Paket ve Nakış Departmanlarını kendi bünyesinde bulundurmanın avantajını, hızlı ve kaliteli servis vererek kullanmaktadır. Konfeksiyon imalatındaki makine parkı, teknolojik yeniliklere göre güncellemekte; robot kesim (cutter) dahil olmak üzere en son makinelerle üretim yapmaktadır. Nakış, baskı, lazer ve cutter kesim ile hem üretim hem de numune hizmetini müşterilerine hızlı verebilmenin avantajını yaşatan Onat Tekstil, ilk siparişler için 5-6 hafta; tekrar siparişler için 3-4 hafta içerisinde imalat sürecini tamamlamaktadır.

Onat Tekstil, hazır giyim sektöründe hızla gelişen yaşam tarzlarına ayak uydurabilmek amacıyla kurmuş olduğu Onat Design Barcelona ofisi ile dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını hazırlamaktadır. Tüketicilerin trend ve moda tercihlerine cevap vermek adına dinamik numune bölümü tarafından her ay tasarımlarını yenileyen Onat Tekstil, bugün ayda 400.000 adet kapasitesi; yılda 20.000.000$ ciro hedefi ile Türkiye’deki pazar payını korumaktadır.

VİZYONUMUZ
   Şirketimiz kullandığı teknoloji,ürün ve hizmetlerin kalitesi, güveninirliği, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlaması ve nitelikli insan gücünü bünyesinde istihdam etmesiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir. Vizyonumuz 2018 yılı içerisinde 50.000.000 $ ciroya ulaşmaktır

MİSYONUMUZ
    Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ürünlerimize sahip çıkmak ve  ilk satış sonrası yanlarında olmak, rekabetçi ve sürdürebilir büyüme potansiyelini çalışanlarımızla paylaşmak için varız.